Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Curatenia de vara
#1
De ce nu se face curat pe forumul asta?
Sunt multi useri care si-au facut cont pentru o intrebare dupa care ...........................paceeee
Ideea e ca mai bine e putin si bun decat mult si prost si fara rost!
Cei care sunt din bucuresti si imprejurimi....haideti sa organizam o intalnire "neoficiala" sa ne laudam vaitam bla bla bla
Rog moderatorii sa ma sustina in asta....
Răspunde
#2
Nu se pot sterge userii doar pentru ca nu mai adauga posturi noi. Poate mai intra doar pentru a citi.
Răspunde
#3
Ok
DAr totul perezenta si gradul de implicare a userilor lasa de dori
Cred ca ai dreptate ..... fiecare user isi alege statutul si miodul in care isi desfasoara activitatea cat si implicarea.....
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)