Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon-club.it
#1
al nostru este un pic steril, dati un ochi aici
http://www.leon-club.it/forum/index.php
Răspunde
#2
Subscriu si eu la ceea ce ai zis tu..
Poate gasim cativa care sa ne vedem totusi ....Big Grin
Răspunde


Săritura forum:


Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)