Discutii generale Seat
Subiecte importante
- Schimb Distributie!!!!! (5 Răspunsuri)
- Schimb ulei/ consum ulei in motor sau cutie (0 Răspunsuri)
Subiecte
- Seat Leon 1.4 TSI 140CP - GPL (0 Răspunsuri)
- Piston spart si bloc motor stricat (0 Răspunsuri)
- Seat ibiza 6j5 2.0Tdi Cr/ Fr ( 2010 ) ( suport special Gps) (0 Răspunsuri)
- Vopsitorie auto (0 Răspunsuri)
- Toba sport (1 Răspuns)
- valori injectoare 2.0 tdi (0 Răspunsuri)
- Probleme seat ibiza 1.6 tdi 2009 (0 Răspunsuri)
- Probleme capsula turbo Seat Ibiza 1.2 TDI 2010 (1 Răspuns)
- zgomot (0 Răspunsuri)
- Dvd player (0 Răspunsuri)
- Ajutooor! (0 Răspunsuri)
- Inchidere centralizata din cheie (1 Răspuns)
- O intrebare despre aceste jante (2 Răspunsuri)
- Achizitionare Seat Leon II (1 Răspuns)
- Sfat achizitie Altea (xl) (0 Răspunsuri)
- va salut prieteni! (1 Răspuns)
- Seat Cordoba TDI (1 Răspuns)
- ce becuri am in far? (4 Răspunsuri)
- vreau un sfat! pierd antigel (0 Răspunsuri)
- vreau un sfat! (0 Răspunsuri)